Alcobarrier Hodnotenia | Cena

Alcobarrier Hodnotenia | Cena
5 (100%) 1 vote

Zneužívanie alkoholu je zodpovedné za veľa vecí vrátane:

  • Zranenia. Príliš veľa alkoholu môže zvýšiť vaše šance na zranenie alebo zabitie. Alkohol je zodpovedný za približne 60% utopení, smrteľných popálenín a vrážd; 50% sexuálnych útokov a vážnych poranení traumy; a 40% samovrážd, smrteľné nehody motorových vozidiel a smrteľné pádu.
  • Zdravotné problémy. Ľudia, ktorí výrazne pijú riskujú srdcové choroby, ochorenie pečene, poruchy spánku, mŕtvicu, depresiu, pohlavne prenosné infekcie z nebezpečného sexu, krvácanie zo žalúdka a niekoľko typov rakoviny. Môžu mať tiež problémy so zvládaním vysokého krvného tlaku, cukrovky a iných stavov.
  • Vrodené chyby. Pitie v tehotenstve môže spôsobiť poškodenie mozgu a iné závažné problémy s plodom.
  • Poruchy užívania alkoholu. Je to zdravotný stav, ktorý lekári dokážu diagnostikovať, keď niekto môže piť môže spôsobiť utrpenie alebo ublíženie. Len v Spojených štátoch je diagnostikovaných viac ako 17 miliónov ľudí s poruchou užívania alkoholu.
  • Okrem týchto fyzických a duševných zdravotných rizík sa pitie tiež spája s osobnými problémami, napríklad so vzťahovými problémami a stratou vodičského preukazu.

Tieto dôvody stačia na to, aby ste zabránili ohrozeniu života. Ale niekedy prestart piť môže byť ťažkou úlohou, a preto potrebujete prášok AlcoBarrier proti alkoholizmu.
Kúpiť AlcoBarrier so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Čo je AlcoBarrier?

Je to jedinečný doplnok, ktorý vám môže pomôcť zbaviť sa závislosti od alkoholu. Môže znížiť túžbu po alkoholických nápojoch, vyvážiť duševný stav používateľa a detoxikovať telo zo všetkých toxínov súvisiacich s alkoholom. Je veľmi ľahké piť a užívať ho, jeho pravidelné používanie vám pomôže zabudnúť na túto strašnú, život ohrozujúcu závislosť navždy.

Ako funguje AlcoBarrier?

Tento doplnok vám pomáha ukončiť závislosť od alkoholu a začne fungovať v krátkom čase a je úplne bezpečný pre vaše zdravie. Jeho účinnosť bola prakticky testovaná.

Výrazne znižuje túžbu po alkohole, má priaznivý účinok na ľudský nervový systém, ktorý môže byť poškodený v dôsledku pravidelného užívania alkoholu. Má tiež jednoznačne upokojujúci účinok na duševný stav pacienta.

Môže pomôcť pri detoxikácii tela a odstraňovaní opice a bolesti hlavy.

Je veľmi prospešný pre pečeň, ktorá sa počas vážneho užívania alkoholu vážne poškodí. Neobsahuje geneticky modifikované  zložky a nemá žiadne kontraindikácie.

Môžu ho použiť všetci ľudia, ktorí trpia nebezpečnými podmienkami závislosti, vrátane diabetikov, pretože neobsahujú cukor.

Zloženie AlcoBarrier

1-kyselina jantárová:

Kyselina jantárová je známa ako užitočná zlúčenina pri odstraňovaní kocovín a výrazne znižuje toxický účinok alkoholu. Pomáha vášmu mozgu zbaviť sa akéhokoľvek alkoholu, ktorý zostal v tele.

2- Extrakt z artičokov:

Životne dôležitá prírodná zložka v tomto doplnku. Extrakt z artičokov môže výrazne znížiť účinky abstinencie od alkoholu. Okrem toho má detoxikačný účinok, ktorý môže pomôcť vylučovať všetky nahromadené toxíny predĺženého zneužívania alkoholu z vášho tela, rovnako ako kyselina jantárová.

3- Akácia:

Akácia bola vždy používaná ako detoxikátor pre ľudí so všetkými druhmi závislostí. To bolo tiež použité v staroveku v prípadoch otravy, pretože x môže veľmi pomôcť telu zbaviť sa všetkých neprirodzených látok, ktoré sú prítomné v jeho vnútri.
Kúpiť AlcoBarrier so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke
4 – Extrakt zo Srdcovníka:

Výťažok z Leonurus Cardiaca, alebo ako je bežnejšie známy, Srdcovník, je mimoriadne prospešnou látkou pre ľudský nervový systém. Je to preto, že pomáha telo nasýtiť základnými vitamínmi, čo prispieva k celkovému posilneniu imunity, čo môže zabrániť slabosti tela počas stiahnutia vďaka účinkom alkoholu.

5- Vitamín B6:

Vo väčšine ľudí, ktorí trpia závislosťou od alkoholu, je vitamín B6 veľmi nedostatočný. Tento vitamín je rozhodujúci pre udržanie dobrého duševného stavu a blaho nervového systému. Obnovenie dodávky vitamínu B6 môže výrazne pomôcť vašej mysli vyrovnať sa s náhlym vymiznutím alkoholu.

Kde kúpiť AlcoBarrier

Je k dispozícii online na svojej oficiálnej webovej stránke

A tiež si ho môžete kúpiť od mnohých online predajcov.

AlcoBarrier cena

Je k dispozícii za 39€.

Recenzie AlcoBarrier skúsenosti

Je škoda, samozrejme, že po 50 rokoch života som sa bohužiaľ stala alkoholikom. Neviem, ako to všetko začalo. Myslím, že to začalo s pravidelnými párty so svojimi spolupracovníkmi alebo niečím (postupne sme sa zvykli vyhnúť a opiť sa z našich myslí). Ale keď ma môj manžel opustil, začala som piť viac a viac – najprv som začal s pivom, potom silnejšie nápoje, kým som konečne prešla na vodku. Opilstvo sa začalo stávať čoraz viac bežnou realitou. Za chvíľu som si začala uvedomiť si, že jedného dňa môžem skončiť buď s ublížením alebo zabitím, alebo urobím to isté s niekomu inému, kým som opitá. Uvedomil som si, že to stačilo, a bolo na čase zastaviť túto závislosť skôr, ako sa všetko stratí. Zozbierala som všetko sebavedomie, ktoré som našla, obrátila som ho na vôľu, ale to, čo mi nakoniec bolo ako môj najlepší priateľ, bol Alcobarrier proti alkoholizmu. Pomohol mi, aby som sa znova zotavila, zastavila som ten zlý zvyk a dostala som svoj starý dokonalý život späť.

Pili sme alkohol, pretože som bol študentom na vysokej škole. V tej dobe sme ja i moji priatelia po celú dobu pili, aj bez akejkoľvek príležitosti. Ale moji, priateľom sa podarilo prestať zneužívať alkohol, keď skončili vysokoškolské roky a prišiel čas, keď sme museli hľadať prácu a založiť rodinu. Pokračovali na správnej ceste, ale na druhej strane som sa ja utápal hlbšie v mory alkoholu. Nemohol som sa zastaviť bez ohľadu na to, ako som sa snažil, a dokonca som šiel z piva, aby som niečo pil, bez ohľadu na to, aké to je silné. Dokonca som stratil 7 mobilných telefónov kvôli opitosti, stalo sa to celé jenou čiernou komédiou. Moji rodičia a moji priatelia nevedeli, ako mi pomôcť, a začal som strácať nádej. Ale prášok AlcoBarrier opäť obnovil moju nádej. Od môjho posledného drinku s alkoholom je už viac ako dva roky a v tomto bode ani necítim potrebu opäť piť. Môj životný štýl bol upravený a teraz stúpam do kopca života.


Kúpiť AlcoBarrier so zľavou 50%*na oficiálnej webovej stránke

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *