Alcobarrier atsiliepimai | Kaina

Alcobarrier atsiliepimai | Kaina
5 (100%) 1 vote

Piktnaudžiavimas alkoholiu yra atsakingas dėl daug dalykų, įskaitant:

  • Susižeidimų. Per didelis alkoholio vartojimas gali padidinti šansus susižeisti arba mirti. Alkoholis yra atsakingas už apie 60% nuskendimų, mirtinų nusideginimų ir žmogžudysčių; 50% seksualinio smurto ir sunkių traumų; 40% savižudybių, mirtinų avarijų ir mirtinų nukritimų.
  • Sveikatos problemas. Žmonės, kurie daug geria, turi padidintą širdies ir kepenų ligų, miego sutrikimų, depresijos, insulto, lytiškai perduodamų infekcijų dėl nesaugaus sekso, skrandžio opų ir kelių tipų vėžių riziką. Jie gali turėti problemų dėl aukšto kraujo spaudimo, diabeto ir kitų sutrikimų.
  • Gimimo defektus. Geriant nėštumo metu gali sukelti smegenų žalią ir kitas rimtas problemas vaisiui.
  • Alkoholio naudojimo sutrikimus. Tai yra medicininis sutrikimas, kurį daktarai diagnozuoja, kai kažko gėrimas gali sukelti nuovargį arba žalą. Vien Jungtinėse Valstijose daugiau nei 17 milijonų žmonių yra diagnozuojamas alkoholizmas
  • Be šių fizinės ir psichinės sveikatos rizikų, gėrimas siejamas su asmeninėmis problemomis, pavyzdžiui santykių problemomis ir teisių praradimu.

Šių priežasčių užtenka, kad atsikratytumėte šio sveikatai kenkiančio įpročio. Bet kartais tai gali būti sunki užduotis ir todėl jums reikia Alcobarrier.

Pirkti Alcobarrier su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Kas yra Alcobarrier?

Tai yra unikalus Alco barrier, kuris gali padėti bet kam atsikratyti pripratimo prie alkoholio. Jis gali sumažinti alkoholinių gėrimų troškimą, subalansuoti naudotojo psichinę būseną ir išvalyti kūną nuo alkoholio toksinų. Jį labai lengva gerti ir naudoti, o jo reguliarus naudojimas padės jums pamiršti tą gyvybiškai pavojingą įprotį visam laikui.

Alco barrier veikimas

Šis Alcobarrier nuo alkoholizmo padės jums atsikratyti pripratimo, padarys tai per trumpą laiko tarpą ir yra visiškai saugus jūsų sveikatai. Jo efektyvumas buvo praktiškai patikrintas.

Jis žymiai sumažina alkoholio troškimą, turi naudingą poveikį kūno nervinei sistema, kuri gali būti sužalota, dėl reguliaraus alkoholio vartojimo. Jis turi ryškų psichinę būklę raminantį poveikį.

Jis gali padėti valant kūną, bei atsikratyti pagirių ir galvos skausmo.

Jis yra labai naudingas kepenims, kurios yra labai rimtai pažeidžiamos alkoholio piktnaudžiavimo periodais. Jame nėra genetiškai modifikuotų ingredientų ir jis neturi jokių šalutinių poveikių.

Jį gali naudoti visi žmonės, kurie kenčia nuo rimtų ligų, įskaitant diabetą, nes jame visai nėra cukraus.

Pirkti Alcobarrier su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Alcobarrier sudėtis

1- Gintaro rūgštis:

Gintaro rūgštis yra naudinga medžiaga, kuri padeda atsikratyti pagirių ir žymiai sumažina nuodingą alkoholio poveikio. Ji padeda smegenims atsikratyti bet kokio alkoholio likusio sistemoje.

2- Artišokų ekstraktas:

Labai svarbus papildo ingredientas. Artišokų ekstraktas gali smarkiai sumažinti abstinencijos sindromo poveikius, kurie atsiranda dėl priklausomybės nuo alkoholio. Be to, panašiai kaip gintaro rūgštis, jis turi valantį poveikį, kuris gali pašalinti visus susikaupusius toksinus iš kūno, kurie ten susikaupia dėl piktnaudžiavimo alkoholiu.

3- Akacija:

Akacija visą laiką buvo naudojama kaip detoksikantas, žmonių, kurie turėjo įvairių pripratimų. Jis buvo naudojamas senovėje, apsivalant nuo toksinų, nes jis gali padėti kūnui atsikratyti visų nenatūralių medžiagų, kurios yra jame.

4- Paprastosios sukatžolės ekstraktas:

Leonurus cardiaca arba, kaip geriau žinoma, paprastosios sukatžolės ekstraktas yra labai naudingas žmogaus nervų sistemai. Taip yra dėl to, kad jis gali prisotinti organizmą svarbiausiais vitaminais, prisidedant prie bendro imuniteto stiprinimo, kuris gali užkirsti kelią organizmo silpnumui alkoholio vartojimo nutraukimo metu.

5- Vitaminas B6:

Daugumoje žmonių, kenčiančių nuo alkoholio vartojimo, labai trūksta vitamino B6. Šis vitaminas yra labai svarbus siekiant išlaikyti psichinę būseną ir nervų sistemos gerovę. Atstatyti jūsų vitamino B6 lygius gali labai padėti jūsų protui susidoroti su staigiu alkoholio išnykimu.

Kur pirkti Alco barrier Lietuvoje

jį galima rasti oficialioje svetainėje.

Taip pat galite jį nusipirkti iš daugelio internetinių pardavėjų.

Alcobarrier kaina

Jį Alco barrie nuo alkoholizmo galima įsigyti už 39 eurus.

Atsiliepimai Alco barrier

Žinoma, gėda, kad, praėjus 50 metų, aš, deja, tapau alkoholike. Aš nežinau, kaip viskas prasidėjo. Manau, kad tai prasidėjo nuo įprastų vakarėlių su savo kolegomis ar kažkuo (mes palaipsniui pripratome išeidinėti ir prisigerti). Tačiau, kai mano vyras paliko mane, aš pradėjau gerti vis daugiau ir daugiau – pirmiausia aš pradėjau su alumi, tada stipresniais gėrimais, kol aš pagaliau perėjau prie degtinės. Būti girta tapo vis labiau įprastas dalykas. Praėjus tam tikram laikui, aš pradėjau suvokti, kad vieną dieną aš arba sužeisiu save arba pražudysiu save ar padarysiu tą patį kažkam kitam, kol esu girta. Aš supratau, kad to užteko ir atėjo laikas sustabdyti šią priklausomybę, kol visko nepraradau. Aš surinkau savo visą likusia savigarbą, paverčiau ją į valią, bet tai, kas iš tikrųjų atrodė kaip geriausias mano draugas tuo metu, buvo Alcobarrier. Tai padėjo man susigrąžinti save dar kartą, aš nustojau tokį blogą įprotį ir sugebėjau sugrįžti į seną gerą gyvenimą.

Antanas Rugienis

Aš alkoholį gėriau, nuo tada, kai buvau studentas koledže. Tuo metu mano draugai ir aš visada gėrėm su bet kokia proga ar be jos. Tačiau mano draugai kažkaip sugebėjo nustoti piktnaudžiauti alkoholiu, kai kolegijos metai baigėsi ir atėjo laikas, kai mums reikėjo ieškoti darbo ir pradėti šeimą. Jie nuolat eidavo teisingu keliu, bet, kita vertus, aš giliau įkritinėjau į alkoholio jūrą. Aš negalėjau sustoti, nesvarbu, kaip sunkiai aš bandžiau ir aš netgi perėjau iš alaus į visko gėrimą, nesvarbu, kokio stiprumo tai buvo. Aš net praradau 7 mobiliuosius telefonus dėl to, kad buvau girtas, tai pradėjo tapti juoda komedija. Mano tėvai ir mano draugai nežinojo, kaip man padėti ir aš pradėjau prarasti viltį. Bet Alcobarrier nuo alkoholizmo vėl atkūrė mano viltį. Nuo mano paskutinio gėrimo su alkoholiu praėjo daugiau nei du metai ir šiuo metu net nemanau, kad reikia vėl gerti. Mano gyvenimo būdas buvo pakoreguotas ir aš dabar progresuoju savo gyvenime.

Bitė Lingo


Pirkti Alcobarrier su 50% nuolaida*oficialioje svetainėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *